RECENZIE

Čo o nás povedali naši zákazníci

Veľká vďaka tejto firme, perfektná komunikácia, ochota, rýchlosť, mala som upchaté wc, v nedeľu večer som volala, ráno boli u mňa, fakt super, pán bol veľmi milý, ústretový, vrelo odporúčam každému, kto bude mať problém 😃

Recenzie - 1

Eva L.

To, čo bolo pre mňa z hľadiska nedostatku prostriedkov neriešiteľné, chalani s technikou zvládli ľavou zadnou. Rád by som vyzdvihol ochotu, pripravenosť a priateľský prístup. Do budúcna v prípade potreby absolútne neváham kontaktovať. Záruka spokojnosti!

Recenzie - 2

spokojný zákazník

Tomuto skvelému team-u patrí veľmi veľká vďaka! Komunikácia je rýchla a na vysokej úrovni, sú flexibilní a veľmi dobre vedia čo robia! Vedia vyriešiť aj nevyriešiteľné (a to myslim naozaj vážne lebo ako reštaurácia sme boli fakt ťažký oriešok). Hovorí sa, že sa neudeľuje nikdy 5 hviezdičiek, lebo vždy je rezerva na čom sa dá pracovať, ale ja tých 5 hviezdičiek udeľujem s čistým svedomím 😊 VRELO ODPORÚČAM!

Recenzie - 1

Majka

Super firma ,super pánko ktorý vykonáva túto prácu, vynikajúci prístup  k robote ešte vám aj poradí ďakujem. Výborná práca môžem doporučiť  na 100%. Keď bude problém znova sa na Vás obrátim 😉

Recenzie - 2

Ľubomír K.

Ďakujeme za rýchle riešenie našej situácie. Poobede sa nám upchalo WC a hneď na druhý deň ráno prišiel ochotný pán a bolo po probléme. Túto firmu vrelo odporúčame.

Recenzie - 2

Zamestnanci ObU Jalovec

Touto cestou chcem poďakovať Pánovi Strakovi za profesionálnu prácu, priateľský prístup a trpezlivosť s ktorou sa podarilo urobiť, čo vyzeralo byť nemožné. Ešte raz ĎAKUJEM. Je to skutočný profesionál.

Recenzie - 2

Peter K.

Firmu môžem len a len odporúčať všetkými desiatimi. Profesionálny prístup, rýchlosť, bol u nás pán Marián Straka a boli sme veľmi milo prekvapení. Prišiel hneď po zavolani,mal cestu okolo, ochotne nám vyčistil čo trebalo, poradil, veľmi milý, šikovný a ochotný pán. Vrele odporúčame a ďakujeme. Keď bude zase treba,vieme,na koho sa obrátiť.

Recenzie - 1

Martina S.

Veľká vďaka za 100% profesionálny prístup a kvalitnú a odbornú prácu. Rýchle vybavenie od objednania až po realizáciu. Vrelo odporúčam.👍👍👍

Recenzie - 1

Silvia P.