RECENZIE

Čo o nás povedali naši zákazníci

Veľká vďaka tejto firme, perfektná komunikácia, ochota, rýchlosť, mala som upchaté wc, v nedeľu večer som volala, ráno boli u mňa, fakt super, pán bol veľmi milý, ústretový, vrelo odporúčam každému, kto bude mať problém 😃

Recenzie - 1

Eva L.

To, čo bolo pre mňa z hľadiska nedostatku prostriedkov neriešiteľné, chalani s technikou zvládli ľavou zadnou. Rád by som vyzdvihol ochotu, pripravenosť a priateľský prístup. Do budúcna v prípade potreby absolútne neváham kontaktovať. Záruka spokojnosti!

Recenzie - 2

spokojný zákazník

Tomuto skvelému team-u patrí veľmi veľká vďaka! Komunikácia je rýchla a na vysokej úrovni, sú flexibilní a veľmi dobre vedia čo robia! Vedia vyriešiť aj nevyriešiteľné (a to myslim naozaj vážne lebo ako reštaurácia sme boli fakt ťažký oriešok). Hovorí sa, že sa neudeľuje nikdy 5 hviezdičiek, lebo vždy je rezerva na čom sa dá pracovať, ale ja tých 5 hviezdičiek udeľujem s čistým svedomím 😊 VRELO ODPORÚČAM!

Recenzie - 1

Majka

Super firma ,super pánko ktorý vykonáva túto prácu, vynikajúci prístup  k robote ešte vám aj poradí ďakujem. Výborná práca môžem doporučiť  na 100%. Keď bude problém znova sa na Vás obrátim 😉

Recenzie - 2

Ľubomír K.

Ďakujeme za rýchle riešenie našej situácie. Poobede sa nám upchalo WC a hneď na druhý deň ráno prišiel ochotný pán a bolo po probléme. Túto firmu vrelo odporúčame.

Recenzie - 2

Zamestnanci ObU Jalovec

Touto cestou chcem poďakovať Pánovi Strakovi za profesionálnu prácu, priateľský prístup a trpezlivosť s ktorou sa podarilo urobiť, čo vyzeralo byť nemožné. Ešte raz ĎAKUJEM. Je to skutočný profesionál.

Recenzie - 2

Peter K.

Firmu môžem len a len odporúčať všetkými desiatimi. Profesionálny prístup, rýchlosť, bol u nás pán Marián Straka a boli sme veľmi milo prekvapení. Prišiel hneď po zavolani,mal cestu okolo, ochotne nám vyčistil čo trebalo, poradil, veľmi milý, šikovný a ochotný pán. Vrele odporúčame a ďakujeme. Keď bude zase treba,vieme,na koho sa obrátiť.

Recenzie - 1

Martina S.

Veľká vďaka za 100% profesionálny prístup a kvalitnú a odbornú prácu. Rýchle vybavenie od objednania až po realizáciu. Vrelo odporúčam.👍👍👍

Recenzie - 1

Silvia P.

Ďakujeme za promptný zásah a odstránenie havárie, ktorú spôsobil prívalový dážď v šatniach našej telocvične. Ochota pána Straku a jeho zamestnanca, ktorý profesionálne zvládol našu neriešiteľnú situáciu, je neoceniteľná. Pomohla v čase, keď sme v našom okolí nemohli zohnať havarijnú službu. Plne odporúčame využiť ich služby.

Recenzie - 2

Gymnázium Žilina

Ďakujeme za rýchlu reakciu a zásah na našej zapchatej kanalizácii z kuchyne a za profesionálny prístup.

Recenzie - 2

Juraj Č.

Ďakujem firme za rýchlu reakciu  na telefonát ,ochota odstrániť v sobotu, kvalitne odvedená práca, slušná a ústretová komunikácia. Odporúčam!

Recenzie - 1

Anna B.

Vrele odporúčame všetkým. Veľmi profesionálny a hlavne pohotový prístup, maximálna ochota. Sme nadmieru spokojní, ihneď po nahlásení ani nie do hodiny prišiel sympatický mladý pán, ktorému ešte raz touto cestou DAKUJEME. Veľmi šikovne a hlavne trpezlivo a precízne vyriešil problém s upchatým odpadom v kuchyni. Podotýkam že bolo poobedie a ešte k tomu pred piatkovým sviatkom. Takáto ochota sa v dnešnej dobe len tak nevidí. STE SUPER.

Recenzie - 1

Zuzana B.

Veľmi profesionálny prístup, ochota prísť aj vo sviatok večer a makať (doslovne). Pán bol milý ochotný a firma celkovo ústretová. Výsledok práce aký sme nik nečakali. Palec hore a klobúk dole. Vrelo odporúčame a ďakujeme za ochotu. Rodina zo Soblahova.

Recenzie - 2

Ján J.

Ďakujem za rýchlu odozvu a prečistenie potrubia v priebehu pár hodín. Keďže išlo o opravu vo večerných hodinách, ocenila som trpezlivosť a dokončenie práce aj napriek nepredvídateľným komplikáciám. Odporúčam!

Recenzie - 1

Gabriela S.

Chcela by som vrelo odporučiť milý pán rýchli príchod, vytrvalosť, komunikatívnosť sme veľmi spokojní odpad tak nikdy nešiel ako teraz 🙂😉

Recenzie - 1

Michaela M.

Pozdravujem bratov krtkovačov, Vynikajúca práca, vysoká odbornosť, profesionálny prístup – jedným slovom SUPER, ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme šľachetným záchrancom!!!!!!!!!!!

Recenzie - 2

Ľubomír S.