Čistenie kanalizácie

Čistenie kanalizácie realizujeme na profesionálnej úrovni

Čistenie kanalizácie je našou špecializáciou. Vďaka tímu profesionálov a spoľahlivej modernej technológii, ktorú pri práci používame, dokážeme vykonávať čistenie potrubí a čistenie kanalizácií aj pri maximálnom stupni zanesenia. Problémom pre nás nie sú ani výdatne znečistené kanalizácie, ktoré neboli čistené niekoľko rokov. Čisteniu kanalizácií rozumieme a ku každej práci pristupujeme nanajvýš zodpovedne tak, aby bola kvalitne odvedená na 100% a Vaša kanalizácia mohla ďalej fungovať bez akýchkoľvek problémov, a najmä dlhodobo.

Čistenie kanalizácie - Kvalita & dobrá cena

Čistenie kanalizácie – rýchlo a spoľahlivo

Zabezpečíme efektívne čistenie kanalizácie tlakom, ako aj frézovanie, ktoré využívame pri výrazne upchatých potrubiach. Samozrejmosťou je čistenie kanalizácie v domácnostiach, bytových priestoroch či firemných priestoroch, na ktoré najčastejšie využívame technológiu krtkovania.

Práve čistenie kanalizácie je pre správne fungovanie celého systému nevyhnutné. Netreba ho odkladať až do momentu, kedy sa kanalizácia celkom upchá, voda prestane odtekať a z potrubí sa začne šíriť nepríjemný zápach. Aj klasický upchatý odpad v kuchyni zvyškami z jedla, či upchatý odpad v kúpeľni od vlasov, dokážu narobiť nemalé škody. Treba ich preto riešiť okamžite alebo im predchádzať.

Aký je postup čistenia kanalizácie?

Hneď ako si všimnete, že voda z drezu odteká pomalšie, vracia sa alebo sa pri jej odtekaní tvoria vzduchové bubliny, ako aj v prípade, že jej odtekanie sprevádza nepríjemný zápach – čistenie kanalizácie by malo byť vykonané neodkladne. Nech už má Vaša kanalizácia akýkoľvek problém, jej stav radi skontrolujeme a zabezpečíme okamžité riešenie.

Pri čistení kanalizácie dodržiavame vždy profesionálne postupy a dbáme na to, aby sme Vašu kanalizáciu nie len spoľahlivo vyčistili, ale aj odstránili príčiny vzniku problémov či iných poškodení. Kanalizácia môže mať rozličné poruchy, pričom nie všetky sú viditeľné voľným okom a potrebné je zapojenie profesionálnej techniky.

kontrola stavu a následne vykonávame čistenie kanalizácie

IDENTIFIKÁCIA PRÍČINY JE NEVYHNUTNÁ

Na kontrolu stavu kanalizácie i identifikovanie presného miesta poruchy používame špeciálnu metódu nazývanú monitoring potrubia kamerovým systémom. Na základe video záznamu o prechode potrubím, ktorý vám vyhotovíme na DVD určíme vhodný spôsob čistenia kanalizácie či prípadných opráv.  S nami si môžete byť istí, že pri čistení kanalizácie nič nepodceníme a o vašu kanalizáciu sa odborne postaráme.

Recenzie našich spokojných klientov

Matej Pucek
Matej Pucek
2024-04-23
Rýchla, profesionálna a kvalitná práca, odporúčam
Lenka Mahdalová
Lenka Mahdalová
2024-04-22
Super prístup, kvalita a ochota.... odporúčam
marcela simurkova
marcela simurkova
2024-04-19
Chcem poďakovať za poskytnuté služby. Po včerajšej skúsenosti túto firmu môžem len odporúčať. Do hodiny od telefonátu dorazil pán, ktorý veľmi profesionálne vyriešil celú situáciu. Neskutočne ochotný, v kontakte veľmi príjemný, pokojný a s humorom sa vytrvalo sa snažil o čo najlepší výsledok... Ďakujem.
Roman Majersky
Roman Majersky
2024-04-11
Profesionálne prevedená práca, môžem len odporučiť.
Peter Straka
Peter Straka
2024-03-29
Maximálna spokojnosť s profesionálnou výbavou a prevedenou prácou. Ochota a odbornosť! Vrelo odporúčam ďalším zákazníkom!
Maria Mokrohajska
Maria Mokrohajska
2024-02-25
Som Nadmieru spokojná. Veľké ďakujem.
Miroslava Ježíková
Miroslava Ježíková
2024-02-16
Sme spokojní s prácou firmy www.ktkovanieprofi.sk

NAPÍŠTE NÁM

    Call Now Button