Čistenie kanalizácie

O čistenie kanalizácie sa postaráme na profesionálnej úrovni

Čistenie kanalizácie je našou špecializáciou. Vďaka tímu profesionálov a spoľahlivej modernej technológii, ktorú pri práci používame, dokážeme vykonávať čistenia potrubí a čistenia kanalizácií až do maximálneho stupňa zanesenia. Problémom pre nás nie sú ani výdatne znečistené kanalizácie, ktoré neboli čistené niekoľko rokov. Čisteniu kanalizácií rozumieme a ku každej práci pristupujeme nanajvýš zodpovedne tak, aby bola práca kvalitne odvedená na 100% a vaša kanalizácia mohla ďalej fungovať bez akýchkoľvek problémov.

čistenie kanalizácie V Dubnici nad Váhom

Zabezpečíme efektívne čistenie kanalizácie tlakom, ako aj frézovanie, ktoré využívame pri výrazne upchatých potrubiach. Samozrejmosťou je i čistenie kanalizácií v domácnostiach, bytových priestoroch či firemných priestoroch, na ktoré najčastejšie využívame technológiu krtkovania.

Čistenie kanalizácie – rýchlo a spoľahlivo

Práve čistenie kanalizácie je pre správne fungovanie kanalizácie nevyhnutné. Netreba ho odkladať až do momentu, kedy sa kanalizácia celkom upchá, voda prestane odtekať a z potrubí sa začne šíriť nepríjemný zápach. Aj klasický upchatý odpad v kuchyni zvyškami z jedla či upchatý odpad v kúpeľni od vlasov dokážu narobiť nemalé škody. Treba ich preto riešiť okamžite.

Hneď ako si všimnete, že voda z drezu odteká pomalšie, vracia sa alebo sa pri jej odtekaní tvoria vzduchové bubliny, ako aj v prípade, že jej odtekanie sprevádza nepríjemný zápach – čistenie kanalizácie by malo byť vykonané neodkladne. Nech už má vaša kanalizácia akýkoľvek problém, jej stav radi skontrolujeme a zabezpečíme okamžité riešenie.

Aký je postup čistenia kanalizácie?

Pri čistení kanalizácie dodržiavame zakaždým profesionálne postupy a dbáme na to, aby sme vašu kanalizáciu nie len spoľahlivo vyčistili, ale aj odstránili príčinu vzniku problémov či iných poškodení. Kanalizácia môže mať rozličné poruchy, pričom nie všetky sú viditeľné voľným okom a potrebné je zapojenie profesionálnej techniky.

kontrola stavu a následne vykonávame čistenie kanalizácie

IDENTIFIKÁCIA PRÍČINY JE NEVYHNUTNÁ

Na kontrolu stavu kanalizácie i identifikovanie presného miesta poruchy používame špeciálnu metódu nazývanú monitoring potrubia kamerovým systémom. Na základe video záznamu o prechode potrubím, ktorý vám vyhotovíme na DVD určíme vhodný spôsob čistenia kanalizácie či prípadných opráv.  S nami si môžete byť istí, že pri čistení kanalizácie nič nepodceníme a o vašu kanalizáciu sa odborne postaráme.