Čistenie potrubia

Čistenie potrubia s dlhodobým výsledkom

Čistenie potrubia je procesom, ktorý si vyžaduje precíznosť a maximálnu sústredenosť. Nie všetky usadeniny či nečistoty je možné z potrubí odstrániť klasickými voľne dostupnými čistiacimi prostriedkami či svojpomocne. Práve tu prichádza na rad práca profesionálov. Postaráme sa o čistenie potrubia s dlhodobým efektom a to tak, že vaše potrubia dôkladne vyčistíme od všetkých nečistôt či usadenín. Pokiaľ sa čistenie potrubia nevykoná dôkladne, tak i na menšie usadeniny sa ďalšie nečistoty či splašky začnú opäť postupne usadzovať. To vedie v opätovnému upchaniu potrubia a celé čistenie bude potrebné opakovať znovu a znovu. S nami vám takýto scenár samozrejme nehrozí, pretože sa postaráme o 100% čistenie potrubí, ktoré vaše problémy vyrieši dlhodobo.

Čistenie potrubia
čistenie kanalizácie a potrubia od PEMAS TN

Prečo je čistenie potrubia dôležité?

Čistenie potrubia netreba podceňovať. Pre správne fungovanie kanalizačného systému je čistenie kanalizácie i čistenie jednotlivých potrubí nevyhnutné. Samozrejme, dôležitá je i prevencia, ktorú v tomto prípade predstavuje oboznámenie sa s fungovaní kanalizačného systému a jeho správnym používaním, o ktorom vás radi poučíme. Starostlivosť o potrubia a kanalizáciu predstavuje napríklad i to, že do potrubia nebudú vylievané mastné tekutiny, oleje, nápoje s obsahom zvyškov z kávy či čaju alebo zvyšky z jedál. Správnou starostlivosťou o potrubie zabránite nie len upchatiu odpadu v kuchyni, ale i vzniku usadenín v potrubí. Ako prevenciu je tiež vhodné používať sitká do drezu a raz za čas použiť odmasťovače alebo tekuté čističe potrubí. Pamätajte, že správnou starostlivosťou o kanalizáciu nie len znižujete výskyt opätovného upchávania, zároveň tak predĺžite i životnosť kanalizačného systému u vás doma.

Potrubie ako nové

Postaráme sa o čistenie potrubia, ktoré prinavráti vášmu potrubiu akostný stav ako za nova.  Na čistenie potrubí používame moderné technológie a prvotriedne vybavenie, ktoré nám umožňuje vyčistiť i dlhoročné usadeniny či zažraté nečistoty v potrubí až do maximálneho stupňa zanesenia.

Samozrejmosťou je i monitoring potrubia, ktorý vykonávame pomocou kamerového systému. Prechod kamerou cez vaše potrubia zaznamenáme na DVD. Z neho ďalej dokážeme určiť správny postup čistenie potrubia a zároveň identifikovať ďalšie, prípadné poškodenia a navrhnúť vám možné riešenia opráv. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Sme vám vždy k dispozícii.

čistenie potrubí